Entegrasyon

A Tipi Yazarkasa Ingenico Entegrasyonu

A Tipi Yazarkasa Ingenico Entegrasyonu

Mağazalarda kullandığınız mevcut kasalarınızın üzerine Smartpos kurarak GMP3 protokolü üzerinden ingenico yazarkasa poslarla entegre bir şekilde yeni nesile geçişinizi yapabilirsiniz. Diğer çözümlere göre daha ekonomik olan bu geçiş yöntemi tüm kredi kartlarının kullanımıyla beraber yemek çeklerinin kullanılmasını da sağlamaktadır. Yemek çekiyle yapılan satışlarda yazarkasa pos üzerinden bilgi fişi çıkmaktadır. Herhangi bir fiş iptali ya da iskonto yapılmasına gerek yoktur. E-fatura müşterilerine yapılan satışlarda ingenico yazarkasa poslardan bilgi fişi verilmektedir. Smartpos üzerinden onlarca kampanya yapabilir sadakat kartı uygulaması ile müşterilerinize puan verebilirsiniz.

E-arşiv ve E-fatura sistemine entegre olarak çalışan Smartpos Ingenico ve Profilo markalı ödeme kaydedici cihazlarla da entegre olarak çalışmaktadır. Gelişen dünyada konvensiyonel pahalı kasa yatırımlarının aksine daha ekonomik daha esnek bir yapıya sahip olan Smartpos yüksek kasa yatırımlarına alternatif oluşturmaktadır. 

 

Ticari Yazılımlarla Entegre

Ticari Yazılımlarla Entegre

Çok uzun yıllardır bir çok farklı sektörün kasalarına hizmet veren Smartpos artık Logo Yazılım’la entegre. Bir çok satış noktasında Mikro Yazılım ve Workgroup Yazılım’la entegre olarak çalışan Smartpos Yazılım sürekli gelişerek kullanıcılarını ve bayilerini mutlu etmek için durmadan çalışıyor.

daha fazla bilgi edinin