...
Kasanızın Anahtarı

Markette Smartpos

markette smartpos 1

Market Barkod Sistemi

Smartpos Kullanmak Demek,
Marketinizin Manav Stogunu En Kolay Sekilde Tutmak Demek

Smartpos’un terazi ve kasalarla olan mükemmel entegrasyonu sayesinde hem uygun sahip olma şartları oluşturmakta , hem de bilgi işlem personeli olmadan sistem patron tarafından çok kolay kullanılmaktadır. Smartpos, ürün parçalama reçeteleri ile et ve manav stokunuzu en kolay şekilde tutmayı başarır. Smartpos, üçüncü parti yazılımlarla olan entegrasyonu sayesinde merkezi bir yapıya çok kolay sahip olmanızı sağlar. Size uygun otomasyon paketi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

E-Arşiv ve E-Fatura Programı

 Kasadan indirim artırım yapabilirsiniz. Promosyonlar yapabilirsiniz. E-arşiv ve E-fatura düzenleyebilirsiniz. 

Yemek çeki ile ödeme alarak cirolarınızı artırabilirsiniz.

GMP3 Protokolü ile Entegrasyon

Yazarkasalarla GMP3 protokolü ile bağlantılı olarak entegre çalıştırıp fişinizi ödeme kaydedici cihaz (yazarkasapos) üzerinden yazdırabilirsiniz. Profilo ve Ingenico yazarkasalar ile entegre çalışan Smartpos hızlı satış programı; yemek çeki, nakit ve tüm kredi kartları ile ödeme işlemini almakta satış fişlerini yazarkasa printeri üzerinden yazdırmaktadır. Yemek çeki ile alınan ödemelerde yazarkasa üzerinden bilgi fişi çıkmaktadır. Tutarı 1.400 TL yi geçen satışlarda yazarkasa üzerinden e-arşiv bilgi fişi çıkar. 

Ortak Pos Kullanımı

 Ortakpos uygulamasını kullanarak kasiyerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Müşterilerin kredi kartları Smartpos üzerinden eft pos gönderilen tutar üzerinden sadece kartı makineye takıp şifre girerek veya temassız ödeme alarak satış evrakını tamamlayıp tüm işlemlerinizi hatasız yapabilirsiniz.

İstanbul kart ile ödeme alabilir İstanbul Kart’a para yükleyebilirsiniz. Farklı para birimleri ile ödeme alabilirsiniz. Ödeme alırken kredi kartlarının taksit durumu ve bankaya göre komisyon uygulayabilirsiniz.
Kasalarda check out terazi bağlayarak tarttığınız ürünü anında satabilirsiniz.

Karekod İle Satış

 2d barkodları satış amaçlı kullanabilirsiniz.
Teraziden aldığınız bir çok tartılı ürünün barkodunu içeren bir 2d barkodu karekod okuyucu ile okutarak satış yapabilirsiniz. Karekod destekleyen barkodlu teraziler satış işlemi sırasında ürünleri üst üste toplayarak tek bir barkod oluşturmaktadır.

Kozmetikte Smartpos

Kozmetikte Smartpos

Smartpos Kozmetik ile kozmetik mağazanızın stokları kontrol altında. Artık POS kasa ihtiyacı duymadan, bir POS kasadan beklediğinizden daha fazlasını çok daha ekonomik olarak sahip olacaksınız. Satıcı primlerinizi kampanyalarınızı mağaza yönetiminizi en kolay şekilde yapacağınız Smartpos, ister E-Arşiv E-Fatura isterseniz Ingenico ödeme kaydedici cihazlarla entegre olarak çalışmakta.

daha fazla bilgi edinin
Bakkalda Smartpos

Bakkalda Smartpos

Smartpos Bakkal ile marketinizin stokları kontrol altında. Veresiye takibi ise çok kolay. Müşterilerinize dağıttığınız kartlar ile sizin verdiğiniz limit kadar alış veriş yapılabilir. Artık POS kasa ihtiyacı duymadan bir POS kasadan beklediğinizden daha fazlasını çok daha ekonomik olarak Smartpos Bakkal ile sahip olacaksınız. Kapıcı primlerinizi kampanyalarınızı mağaza yönetiminizi en kolay şekilde yapacağınız Smartpos ister E-Arşiv E-Fatura isterseniz Ingenico ödeme kaydedici cihazlarla entegre olarak çalışmakta. Barkodlu teraziler veya kasa tartım terazileri ile entegre çalışan Smartpos kullanıcı dostu ekranlarıyla personelin tercihi raporlarıyla patronların en büyük yardımcısı.

daha fazla bilgi edinin
Manavda Smartpos

Manavda Smartpos

Smartpos Manav ile manav mağazanızın stokları kontrol altında. Artık POS kasa ihtiyacı duymadan bir POS kasadan beklediğinizde daha fazlasını çok daha ekonomik olarak Smartpos ile sahip olacaksınız. Manavınızın yönetimini en kolay şekilde yapacağınız Smartpos ister E-Arşiv E-Fatura isterseniz Ingenico ödeme kaydedici cihazlarla entegre olarak çalışmakta. Barkodlu teraziler veya kasa tartım terazileri ile entegre çalışan Smartpos kullanıcı dostu ekranlarıyla personelin tercihi raporlarıyla patronların en büyük yardımcısı.

daha fazla bilgi edinin
Kasapta Smartpos

Kasapta Smartpos

Smartpos Kasap ile et kasabınızın stokları kontrol altında. Artık POS kasa ihtiyacı duymadan bir POS kasadan beklediğinizde daha fazlasını çok daha ekonomik olarak sahip olacaksınız. İster küçük bir kasapa olsun ister çok şubeli et market zinciri olsun yönetimini en kolay şekilde yapacağınız Smartpos ister E-Arşiv E-Fatura isterseniz Ingenico ödeme kaydedici cihazlarla entegre olarak çalışmakta. Barkodlu teraziler veya kasa tartım terazileri ile entegre çalışan Smartpos kullanıcı dostu ekranlarıyla personelin tercihi raporlarıyla patronların en büyük yardımcısı.

daha fazla bilgi edinin
Kırtasiyede Smartpos

Kırtasiyede Smartpos

Smartpos Kırtasiye ile kırtasiyenizin stokları kontrol altında. Fotokopiler de hesap ayrımı, okul hesaplarının ayrımı, veresiye takibi gibi bir çok özelliği olan Smartpos Kırtasiye ile artık POS kasa ihtiyacı duymadan, bir POS kasadan beklediğinizden daha fazlasını çok daha ekonomik olarak Smartpos ile sahip olacaksınız. Satıcı primlerinizi, kampanyalarınızı, mağaza yönetiminizi en kolay şekilde yapacağınız Smartpos ister E-Arşiv E-Fatura isterseniz Ingenico ödeme kaydedici cihazlarla entegre olarak çalışmakta.

daha fazla bilgi edinin
Züccaciyede Smartpos

Züccaciyede Smartpos

Smartpos Züccaciye ile mağazanızın stokları kontrol altında. Artık POS kasa ihtiyacı duymadan, bir POS kasadan beklediğinizden daha fazlasını çok daha ekonomik olarak Smartpos Züccaciye ile sahip olacaksınız. Satıcı primlerinizi kampanyalarınızı mağaza yönetiminizi en kolay şekilde yapacağınız Smartpos ister E-Arşiv E-Fatura isterseniz Ingenico ödeme kaydedici cihazlarla entegre olarak çalışmakta.

daha fazla bilgi edinin
Kantinde Smartpos

Kantinde Smartpos

Smartpos Kantin, kantinler ve yemekhaneler için geliştirilmiş özel modülüyle, paraya ihtiyaç duymadan tüm işlemleri kart üzerinden takip eden bir yapıya sahiptir. Bir çok problemin önüne geçilen bu sistemde, öğrenciye tanımlı limit kadar alış veriş yapılabilmekte ve istenirse çocuğunuzun almasını istemediğiniz ürünleri yasaklı ürün listesiyle engelleyebileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Smartpos Kantin ile aylık veya günlük olarak, veliler çocuklarının ne yeyip ne içtiklerini de kontrol edebilmektedir. Temassız kartlarla kurulan sistem son derece hızlı çalışmakta, hem işletmeciyi hem öğrenciyi mutlu etmektedir. Smartpos Kantin, istenirse alakart olarak da kullanılan sistemle, büyük kantin ve yemekhanelerde masa takibi de yapabilmektedir.

daha fazla bilgi edinin
Aktarda ve Kuruyemişçide

Aktarda ve Kuruyemişçide

Smartpos Aktar ve Smartpos Kuruyemiş ile tüm aktar ve kuruyemişçilerin işleri çok rahat. Ön plu tuşlarından seçilerek satılan veya barkod okuyucu kullanılarak yapılan satışlar kasa tartım terazisi veya barkodlu teraziler ile entegre olarak çalışmakta. Satıcı primlerinizi, kampanyalarınızı, istediğiniz gibi yönetebildiğiniz sistemde e-arşiv ve e-fatura ile birlikte ökc entegrasyonu da mevcut.

daha fazla bilgi edinin
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.