...

Barkod sistemi hayatımıza girdiği günden bu tarafa birçok şekilde işletmelerin işlerini kolaylaştırdı. Sistemin satış kanallarında kullanılmak üzere de birçok program geliştirildi. Barkodlu satış programı, market barkod programı, perakende satış programı market kasa programı gibi isimlerle de anılan hızlı satış programı adından da anlaşılacağı üzere hızlı bir şekilde satış yapılmasını ve tahsilatında yapılarak müşteriyi mutlu bir şekilde mağazadan veya marketten uğurlamayı sağlamaktadır.

Hızlı satış programı veya diğer adıyla barkodlu satış programı ilk yıllarda fiskal gerektiren ödeme kaydedici (Pos makineleri) üzerinde çalışırken sonraki yıllarda dokunmatik bilgisayarlar üzerinde yaygınlaşmaya başladı. Dokunmatik pos bilgisayarlar uygun maliyet ve uygun yedek parça fiyatlarıyla sektöre yeni bir heyecan getirdi.

Yeni nesil yazarkasa poslar ile GMP3 protokolü üzerinden yapılan entegrasyonlar hızlı satış programlarının resmi fiş vermesi yönünde önünü açarken çıkan e-arşiv fatura sitemi onayı ile perakende satış programı hızla yaygınlaşmaya başladı. Özellikle e-arşiv fatura fiyatlarındaki uygun maliyetler kasaların ilk sahip olma fiyatları ile birleştiğinde 10 yıllık işletme maliyetleri çok uygun bir şekilde konumlandırmayı sağlamıştır.

ingenice ide 280 appostar
Ingenico Ide 280 Yazarkasa Pos Market Barkod Programı Entegrasyonu

E-arşiv fatura sistemi ile birleşen market barkod programı birçok perakende noktasında pahalı fiskal içeren pos kasalar alternatif olmuştur.

e fatura e arsiv entegrasyonu
Barkodlu satış programı e-fatura entegrasyonu

Hızlı Satış Programı

Hızlı satış programı kolay promosyon yapısı, hızlı entegrasyonları, arızalarda yapılan hızlı müdahaleler uygun işletme ve yedek parça maliyetleri sebebi ile işletmelerin tercih sebebi olmaktadır.

Hızlı satış programları yapılan geliştirmelerle banka posu (eftpos) kullanmak isteyen firmalar için eft pos entegrasyonu geliştirmiş, kredi kartı ile ödeme almak isteyen firmalar eft pos cihazına sadece müşteriden Pin kodunu tuşlamasını isteyerek kesilen e-arşiv faturayı çok hızlı bir şekilde bitirmeyi sağlamıştır. Barkodlu satış programı hızlı yapısı ile her zaman hız isteyen firmaların tercihi olmaktadır.

Barkodlu satış programı EFTPOS Entegrasyonu

Sistemde checkout kasa tartım terazisi kullanmak isteyen firmalar için geliştirilen entegrasyonu ile barkodlu teraziye ihtiyaç duymadan kasa da tartım yaparak direk ürün satışını yapabilecek şekilde geliştirilen hızlı satış programı maliyetleri önemli ölçüde aşağı çekmektedir. İsteyen firmaların barkodlu terazi ile beraber checkout terazi kullanımını beraber yapmasını sağlayan hızlı satı programı ülke ekonomisine de ciddi olarak katkı sunmaktadır.

checkout terazi
Hızlı satış programı Checkout terazi kullanımı

Yapısı itibari ile hızlı satış programı kullanan firma kolay bir şekilde stoklarını kontrol altına almakta, kasiyer ve satıcı hesaplarını şube bazlı olarak en ince ayrıntısına kadar takip edebilmektedir.

Sadakat Kartı

Sadakat kartı uygulaması kullanmak isteyen müşteriler için geliştirilen kampanya modülü yüzlerce farklı kampanya ile müşteri bağlılığını artırmakta ve müşterilere mutluluk vermektedir.

Hediye Çeki – Değişim Kartı

Mağazalarda kullanılan hediye çeki, değişim çeki, iade çeki gibi evrakları ile tekstil ve giyim mağazalarında kullanım kolaylığı sağlamakta müşterileri de mağaza ile oluşan iyi diyalog sayesinde mutlu etmektedir.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.