...
Entegrasyon

E-Fatura / E-Arşiv Entegrasyonu

E-fatura / E-arşiv Entegrasyonu

  • Smartpos yaklaşık 10 yıldır geliştirilen bir kasa (pos) satış yazılımıdır.
  • Bir çok noktada kurulu olan Smartpos ister tek mağaza ister zincir mağaza olsun kolayca kurulmakta ve kullanılmaya başlanmaktadır.
  • Temel felsefe olarak ister 10 metrekare ister 10,000 metrekare olsun işinizdeki en kolay yardımcınız sloganıyla ortaya çıkan Smartpos zincir marketler 50 mağaza veya tek bir noktada kurulu 30 kasa 40 kasa gibi 3.000 den fazla kasada çalışmaktadır. İstanbul ve Anadolu’da değişik illerdeki bayileriyle hizmet veren Smartpos E-arşiv hizmetinin kasalarda kullanılmaya izin verilmesiyle birlikte çok daha hızlı zincir market ve mağazalardaki yerini büyütmeye devam edecektir.
  • E-arşiv ve E-fatura sistemine entegre olarak çalışan Smartpos Ingenico ve Profilo markalı ödeme kaydedici cihazlarla da entegre olarak çalışmaktadır. Gelişen dünyada konvensiyonel pahalı kasa yatırımlarının aksine daha ekonomik daha esnek bir yapıya sahip olan Smartpos yüksek kasa yatırımlarına alternatif oluşturmaktadır.

433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile getirilen ve 1.1.2016 tarihinde yürürlüğe giren ve kapsama giren firmalar için zorunlu olan elektronik arşiv (e-Arşiv) uygulaması kapsamında belirlenen standartlara uygun olarak toptan, perakende satışlarından doğan e-Arşiv faturalarınızı Smartpos ile düzenleyebilirsiniz.

Perakende mağazalarınızda e-Arşiv faturası oluşturup müşteriniz mağazadan ayrılmadan e-Arşiv faturasını verebilirsiniz.

Toptan Satış e-Arşiv Faturası

Smartpos ile e-Fatura’ya tabi firmalara satış yapıldığında e-Fatura düzenlenirken, e-Fatura’ya tabi olmayan firmalara ve tüketicilere satış yapıldığında ise e-Arşiv faturası düzenlenir. Smartpos’ta oluşturulan e-Arşiv faturası düz kağıda döküm alınır. Müşteri talebine göre e-Arşiv faturası elektronik ortamda e-mail olarak da gönderilebilir.

Uygun kullanım ücretleri sayesinde ilk satın alma maliyeti ile 10 yıllık kullanım ücretinin toplamı ödeme kaydedici cihazlardan(yeni nesil ödeme kaydedici cihazların ömrü 10 yıldır) çok daha ekonomik hale gelmektedir.

Sistem tamamen offline çalısabilmekte internet olmasa da kasalardan satıs devam etmektedir. Smartpos ‘ un tüm kullanım kolaylıklarını kampanya yönetimine sadakat kartı uygulamasına ve puan sistemini merkezi bir yapıda ister hurdaya ayrılmıs eski donanımlarınız üzerinde isterseniz daha performanslı yeni donanımlar ile satın alıp veya kiralayabilirsiniz.

Ticari Yazılımlarla Entegre Hızlı Satış Programı

Ticari Yazılımlarla Entegre Hızlı Satış Programı

Çok uzun yıllardır bir çok farklı sektörün kasalarına hizmet veren Smartpos artık Logo Yazılım’la entegre. Bir çok satış noktasında Mikro Yazılım ve Workgroup Yazılım’la entegre olarak çalışan Smartpos Yazılım sürekli gelişerek kullanıcılarını ve bayilerini mutlu etmek için durmadan çalışıyor.

daha fazla bilgi edinin
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.