...
Entegrasyon

Smartpos Mikro E-dönüşüm

Smartpos Mikro E-dönüşüm

Smartpos Mikro Yazılım kullanan kulllanıcılar için geliştirdiği Mikro E-Dönüşüm Entegrasyonu ile Mikro kullanıcıları farklı bir entegratöre ihtiyaç duymadan Samartpos ile Mikro e-Arşiv kontörleri alarak kullnabilecekler. Yapılan anlşama ile çok özel fiyatlara alınan kontörler bir yıl boyunca geçerli. 100.000 e-Arşiv kontörü sadece 1.000 TL + KDV üstelik 100.000 kontör yetmezse ikinci 100.000 kontör sadece 100 TL. Bu özel anlaşma kasa başına geçerli.

Şimdi Smartpos kasa almak çok kolay.
Yeni tebliğle beraber 500 tl altı satışlarda isim soy isim yazma zorunluluğu kalktı.
5 milyon TL üstü ciroya sahip firmalar, e-fatura kullanıcıları günlük tek seferde 5 bin tl yi geçen faturalar, veya aynı mükellefe gün içinde 5 bin TL den fazla kesilen faturalar 01/01/2020 den itibaren e-Arşiv olarak düzenlenmek zorunda.

19.10.2019 Tarihli Tebliğ ile birlikte e-fatura ve e-defter kullanım zorunluluğu 5 Milyon TL olarak güncellenmiştir. Bu kapsamda 2018 ve/veya 2019 brüt cirosu 5 Milyon TL ve üzeri olan tüm firmalara e-Fatura ve e-Arşiv Fatura kullanımına geçiş zorunluluğu getirilmiştir. 2018 yılı cirosu 10 Milyon ve üzeri olan firmaların e-fatura, e-arşiv fatura ve e-deftere geçiş zorunluluğu 01.01.2020’dir.

19.10.2019 tarihli tebliğ ile e-fatura uygulamasına dahil olan tüm mükelleflere de 01.01.2020 tarihi itibariyle zorunlu olarak e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirilmiştir.

Aynı tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan e-defter uygulamasına ait tebliğde ise e-defter uygulamasına dahil olan mükelleflerin GİB’e gönderdikleri e-defter ve e-defter beratlarını 01.01.2020 tarihinden itibaren uyumlu yazılımlarda (özel entegretör’de) 10 yıl süresince saklama zorunluluğu getirilmiştir.

Yayınlanan tebliğ kapsamına giren tüm firmaların gerekli altyapı çalışmalarını tamamlayarak sistemlerini hazır hale getirmeleri ve zorunluluk tarihinde de geçiş işlemlerini tamamlayarak ilgili hizmetleri kullanmaya başlamaları gerekmektedir.

Smartpos Mikro Edonusum
Ticari Yazılımlarla Entegre Hızlı Satış Programı

Ticari Yazılımlarla Entegre Hızlı Satış Programı

Çok uzun yıllardır bir çok farklı sektörün kasalarına hizmet veren Smartpos artık Logo Yazılım’la entegre. Bir çok satış noktasında Mikro Yazılım ve Workgroup Yazılım’la entegre olarak çalışan Smartpos Yazılım sürekli gelişerek kullanıcılarını ve bayilerini mutlu etmek için durmadan çalışıyor.

daha fazla bilgi edinin
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.